360° view

DISAIN

DISAIN
 • Suurenda

  Inspireeritud 2015 aasta kontseptsioonautost SPORTSPACE esindab Kia Optima Sportswagon Kia uusimat disainisuunda. Kia Optima disainerid on loonud auto mis esindab uhket disaini, funktsionaalsust ja innovaatilisi tehnoloogiaid - rohem ei oskagi midagi tahta!

 • Suurenda

  Dünaamiline ja jõuline siluett ning kristallselgelt teed valgustavad LED esituled püüavad pilke kõikjal. Pole mingit kahtlust - funktsionaalsus pole kunagi olnud nii ilus!

 • Suurenda

  Suurepärane disain peegeldub ka salongis. Ajakohane, peen ja ruumikas salong tagab mõnusa olemise igal ajal.

Eelmine Järgmine

Konfiguraator Vaata galeriid (0)

INTERJÖÖR

INTERJÖÖR
 • Suurenda

  Käe all pehmena tunduvad materjalid nagu nahast istmed, stiilne värvivalik ja erinevate materjalide kobinatsioonid rõhutavad salongi täiuslikkust. Heliisolatsioon tagab vaikse salongi ning tumendatud klaasid taga piisava privaatsuse.

 • Suurenda

  Pagasiruumi maht on Kia Optimal 552l ning pagasi kinnitamiseks on mitmeid võimalusi et sõidu ajal asjad liikuma ja häält tegema ei hakkaks nagu näiteks pagasivõrk, reelingutel liigutatav vahesein või siis põrandaalune panipaik.

 • Suurenda

  Suurema pagasi korral on võimalik lihtsalt ühe nupuvajutusega tagumisteistmete kokkulappimise kaudu saada kokku 1686l täiesti sileda põrandaga pagasiruumi. Väikesed lisamugavused, sealhulgas pagasilamp ja 12V voolupesa on vaid lisaboonuseks.

 • Suurenda

  Mugavad soojendusega või ventileeritud istmed, ühe või kahevärviline interjöör, tekstiilist või nahast istmekatted - misiganes rohkem meeldib! Suurema mugavuse tagab ka automaatselt avanev pagasiluuk kui seisad võti (Smart Key) kotis või taskus 3 sekundit pagasiluugi taga.

Eelmine Järgmine

Konfiguraator Vaata galeriid (0)

'DRIVE WISE' SÜSTEEMID

 • Suurenda

  Iseparkimissüsteem tuvastab vaba parkimiskoha auto külgedel asuvate sensorite abil ning roolib auto täpselt vabale kohale. 360° täisvaatemonitor aitab juhil näha mis toimub ümber auto.

 • Suurenda

  AEB süsteem aitab juhil auto peatada automaatselt teele tekkiva ohu korral kui juht ise pidurit ei vajuta. Auto esiosas paiknevad radarid jälgivad pidevalt teed ja aitavad ära hoida õnnetusi ees olevate autode või jalakäijatega.*

 • Suurenda

  Sõidureas püsimise abisüsteem (LKAS) hoiatab juhti nii visuaalselt kui ka signaaliga ning keerab rooli nii et auto suunduks oma ritta tagasi. Liiklusmärkide tuvastussüsteem (SLIF) näitab teedel olevaid kiiruspiiranguid näidikuteblokis¹

Eelmine Järgmine

Konfiguraator Vaata galeriid (0)

TURVALISUS JA TEHNOLOOGIA

 • Suurenda

  Pimenurga hoiatussüsteem hoiatab juhti kui teine auto ilmub pimenurga alasse. Tagurdades parkimiskohalt välja hoiatab sama süsteem juhti ka tagant ristisuunas lähenevast autost.

 • Suurenda

  Adaptiivne kiirusehoidja (ASCC) muudab sõitmise maanteel veelgi mugavamaks hoides mitte ainult juhi poolt seatud kiirust vaid ka piisavat pikivahet ees sõitva autoga vajadusel pidurdades ja taas kiirendades.

 • Suurenda

  Kia Optima Sportswagon on varustatud mitmete passiivsete turvalisuslisadega nagu 7 turvapatja (sh ka juhi põlveturvapadi) ja tugevdatud kere.

Eelmine Järgmine

Konfiguraator Vaata galeriid (0)

HOOLDUSVÄLBAD

B (MPI)
15 000 KM / 12 KUUD
B (T-GDI)
15 000 KM / 12 KUUD
D
30 000 KM / 24 KUUD

 

HINNAKIRI PDFi allalaadimine

Mootor VARUSTUSTASE Käigukast Kütus Kombineeritud kütusekulu CO₂ emissioon Hind
1.6 T-GDI 7DCT MY19EX7DCTBensiin6,514925 490
1.6 CRDi 7DCT MY19EX7DCTDiisel4,311226 990
1.6 T-GDI 7DCT MY19Comfort Pack7DCTBensiin6,514928 490
1.6 CRDi 7DCT MY19Comfort Pack7DCTDiisel4,311229 990
1.6 T-GDI 7DCT MY19TX7DCTBensiin6,514932 490
1.6 CRDi 7DCT MY19TX7DCTDiisel4,311233 990

MÕÕTMED