DISAIN
 • NAUDI AVARUST Suurenda
  NAUDI AVARUST

  Kia CEED Sportswagon pakub sulle rohkem ruumi et päeva nautida. Autos on kombineeritud sportlikkus, ruumikus ja dünaamilisus et pakkuda mõnusamat sõiduelamust.

 • DÜNAAMILINE VÄLIMUS Suurenda
  DÜNAAMILINE VÄLIMUS

  CEED Sportswagon kannab endas väiksema venna 5-ukselise luukpära sportlikke omadusi. Esiosa ilmestavad kahekihiline radiaatorivõre, LED esituled koos jääkuubikuid meenutavate LED DRL päevasõidutulede ja udutuledega. Madalale ja sportlikule profiilile annavad tooni kroomitud aknaraamid ja mugavust lisavad katusereelingud kui on vajadus midagi enamat kaasa võtta.

 • SUUREPÄRANE NÄHTAVUS Suurenda
  SUUREPÄRANE NÄHTAVUS

  Pilkupüüdvad ja CEED perekonnale iseloomulikud LED päevasõidutuled pakuvad paremat nähtavust nii Sulle kui vastusõitjatele. LED suunatuled päevasõidutulede sees rõhutavad auto kabariite ja mugavust lisab automaatne kaugutulede assistent mis pimedas sõites lülitab kaugtuled automaatselt sisse ja välja.

 • RUUMIKAS SISEMUS Suurenda
  RUUMIKAS SISEMUS

  Kia CEED Sportswagoni salong on disainitud mõeldes juhile. Näidikupaneeli horisontaalne paigutus lisab nähtavust ning stiilsed kõrgläikelised elemendid ja pehmed materjalid pakuvad stiilsust ja hubasust. Kaasaaegse tehnoloogiaga varustatud navigatsiooniseade ja puutetundlik ekraan aitavad mugavalt jõuda kuhu vaja.

Eelmine Järgmine

 • RUUMIKUS Suurenda
  RUUMIKUS

  Niigi mahuka, koguni 625-liitrise, pagasiruumi on istmete allaklappimisel võimalik muuta 1694-liitriseks. Lisaks sellele on pagasiruumi põhja all kaks hoiupaika väiksematele esemetele.

 • NUTIKAD LISAD Suurenda
  NUTIKAD LISAD

  Smart Key nutivõtmega on võimalik pagasiruum avada lihtsalt vaid auto taga seistes. Pole vaja käest asju maha panna ega jalaga vehkida. Lisaks saab võtmevabalt autosse kui võti on kas taskus või käekotis. Vajadusel on võimalik auto aknaid sulgeda ka distantsilt.

 • JUHTIMISMUGAVUS Suurenda
  JUHTIMISMUGAVUS

  Kõik CEED Sportswagonid on varustatud nii roolisoojenduse kui ka esiistmete soojendusega. Lisavarustusena saab juurde osta ka ta tagumiste istmete soojenduse või ventileeritavad esiistmed koos nahksisuga. Lisavarustusena saadav iseparkimisüsteem aitab auto alati mugavalt ära parkida.

 • KAUGTULEDE ASSISTENT (HBA) Suurenda
  KAUGTULEDE ASSISTENT (HBA)

  Pimedas sõitmine on nüüd tehtud väga mugavaks! Auto tuvastab pimedas sõites vastu tuleva sõiduki ja lülitab kaugtuled automaatselt õigel hetkel ümber lähitulede peale ning sõiduki möödudes lülitab sisse taas kaugtuled. Kaugtulede assistent on standardvarustuses kõikidel CEEDi mudelitel.

 • JBL HELISÜSTEEM Suurenda
  JBL HELISÜSTEEM

  Naudi lemmikmuusikat parima kvaliteediga - Kia CEED Sportswagonil on lisavarustusena saadaval JBL helisüsteem koos 8 kõlari ja Clari-Fi™ helipuhastusega.

 • JUHTMEVABA LAADIJA Suurenda
  JUHTMEVABA LAADIJA

  Unusta juhtmetega mässamine! Kui Sinu telefon on varustatud Qi tehnoloogiaga piisab vaid telefoni asetamisest selleks ettenähtud taskusse ja telefon hakkab ennast laadima.

 • Kia Connected Services Suurenda
  Kia Connected Services

  TomTomi Kia Connected Service'i, Android Auto™ ja Apple CarPlay™ tõttu ei jää te millestki ilma. Hoidke end ilmateate, liikluse ja kiirusepiirangutega kursis. Reaalajas! (Teenuste aktiveerimiseks on vajalik andmesidega nutitelefon.) 

Eelmine Järgmine

TURVALISUS JA JUHIABID
 • KAUGTULEDE ASSISTENT (HBA) Suurenda
  KAUGTULEDE ASSISTENT (HBA)

  Pimedas sõitmine on nüüd tehtud väga mugavaks! Auto tuvastab pimedas sõites vastu tuleva sõiduki ja lülitab kaugtuled automaatselt õigel hetkel ümber lähitulede peale ning sõiduki möödudes lülitab sisse taas kaugtuled. Kaugtulede assistent on standardvarustuses kõikidel CEEDi mudelitel.

 • HÄDAPIDURDUSE HOIATUSSÜSTEEM (FCA) Suurenda
  HÄDAPIDURDUSE HOIATUSSÜSTEEM (FCA)

  Hädapidurduse hoiatussüsteem (FCA) mis tuvastab eesõitva auto on standardvarustuses kõikidel CEEdi mudelitel. Süsteem tuvastab eesõitva auto ja hindab selle kiirust ning kaugust kasutades radarit ja kaamerat. Ohu korral annab süsteem visuaalselt märku võimalikust ohust ning kui juht sellele ei reageeri pidurdab auto automaatselt, et kokkupõrget vältida. Lisavarustusena võimalik juurde osta ka jalakäia tuvastussüsteem.

 • PIMENMURGA HOIATUSSÜSTEEM (BSW) KOOS REAVAHETUSE ABISÜSTEEMIGA (LCA) Suurenda
  PIMENMURGA HOIATUSSÜSTEEM (BSW) KOOS REAVAHETUSE ABISÜSTEEMIGA (LCA)

  Pimenurga hoiatussüsteem jälgib auto nn pimedaid nurki ja hoiatab juhti lähenevatest autodest mida juht ise ei pruugi näha. Reavahetuse abisüsteem aitab juhil turvaliselt rida vahetada tuvastades pimedates nurkades võimaliku auto ja hoiatades juhti ohtlikust olukorrast. Varustust võimalik juurde osta EX varustuspaketile.

 • ADAPTIIVNE PÜSIKIIRUSE HOIDJA (SCC) KOOS STOP&GO SÜSTEEMIGA Suurenda
  ADAPTIIVNE PÜSIKIIRUSE HOIDJA (SCC) KOOS STOP&GO SÜSTEEMIGA

  Adaptiivne püsikiirusehoidja jälgib kaamera ja radari abil ees sõitva auto kaugust ja kiirust ning kohandab CEEDi kiirust vastavalt sellele kas ees liikuv auto pidurdab või kiirendab (kiirendatatkse kuni juhi poolt määratud maksimum kiiruseni). Vajadusel pidurdab süsteem auto täiesti seisma. Adaptiivne püsikiiruse hoidja on võimalik lisavarustusena juurde osta vaid EX varustuses 7-käigulisele autiomaatkastiga mudelile.

 • KIIRUSPIIRANGUTE INFO (SLIF) Suurenda
  KIIRUSPIIRANGUTE INFO (SLIF)

  Kiiruspiirangute infosüsteem loeb tee ääres olevaid liiklusmärke, arvestades navigatsioonisüsteemis antud kiiruspiiranguid ja kuvab õige kiiruspiirangu navigatsioonisedame ja näidikubloki ekraanile. Võimalik juurde osta lisavarustusena EX varustusega autode.

 • VÄSIMUSE TUVASTAMISE SÜSTEEM (DAW) Suurenda
  VÄSIMUSE TUVASTAMISE SÜSTEEM (DAW)

  Väsimuse tuvastussüsteem jälgib juhi käitumist (rooli liikumist, kiiruse hoidmist ja teekonna üldist pikkust) ning annab helisignaali ja vastava hoiatusmärgiga teada kui juht võiks teha väikese pausi. Väsimuse tuvastussüsteem on standardvarustuses kõikidel CEEDi mudelitel.

Eelmine Järgmine

B (1,5 T-GDI, 1,0 T-GDI)

15 000 KM / 12 KUUD

D

30 000 KM / 24 KUUD

 

 •  PARTNER, KELLELE VÕITE LOOTA

  Kõikide Kia CEED Sportswagonitega saate kaasa 7 aastat muretut sõitu tänu 7-aastasele tehasegarantiile. Me oleme kindlad oma autode heas kvaliteedis ja julgeme seda välja näidata! See on kindel väärtus ka järelturul kui soovid auto enne auto 7.-aastaseks saamist edasi müüa. 150 000 km läbisõidupiiranguga tehasegarantii kehtib kõikides Euroopa Liidu riikides (lisaks Norras, Šveitsis, Islandil ja Gibraltaril).

Mudel Käigukast Kombineeritud kütusekulu CO₂ emissioon Hind
1,6 CRDi (136hp) MHEV LX PlusManuaal4,480-4,506117,7-126,521 690
Dimension image
Dimension image